Rytuał Soczysta Pokusa dla Panów

СНПЧ А7 Чебоксары, обзоры принтеров и МФУ

Rytuał Soczysta Pokusa, to owocowa przyjemność dla umysłu i odżywcza terapia dla ciała. Rytuał jest połączeniem głębokiego nawilżenia ciała z intensywnym działaniem modelującym i niwelującym cellulit. Zabieg oprócz swoich niezwykłych efektów widocznych na ciele ma również wspaniałe działanie głęboko relaksacyjne, klimat stworzony w Naszym SPA i zapach arbuza ma działanie kojące na umysł.

 

Arbuz jest skarbcem mikroelementów i witamin , wypełnionym magnezem, potasem, kwasem foliowym i beta karotenem oraz witaminami C, A i B. Inspirując się właściwościami tego owocu eksperci stworzyli naturalny ekstrakt, który dzięki dużej zawartości składników aktywnych kompleksowo zaspokaja różne potrzeby skóry suchej, zwiotczałej i dotkniętej problemem skórki pomarańczowej.

 

Dzięki Rytuałowi skóra pozostaje głęboko nawilżona i odżywiona, uelastyczniona i ujędrniona, a cellulit mniej widoczny. Trzy etapy zabiegu pozwalają szczegółowo zadbać o ciało: Oczyszczający peeling poprawia ukrwienie, wygładza skórę, dotlenia ją, nawilża przygotowując do przyjęcia substancji odżywczych aplikowanych podczas dalszego etapu zabiegu, którym jest zabieg właściwy z wykorzystaniem koncentratu arbuzowego, jak również masła, które wmasowane w skórę głęboko je natłuszcza, nałożona zostaje również arbuzowa maska żelowa. Na tym etapie następuje głęboki relaks pod kocem termicznym, a jednocześnie wykonywany jest odżywczy zabieg i masaż twarzy.

 

Na zakończenie zabiegu nałożony zostaje balsam arbuzowy, który pozostawia na ciele cudowne uczucie odświeżenia, owocowy zapach będzie towarzyszył jeszcze przez dłuższy czas po zabiegu.

 

Wskazania: Sucha skóra o każdej porze roku Cellulit Potrzeba głębokiego odprężenia Utrata jędrności skóry Oczyszczenie skóry i jej dotlenienie

Zalecenia: Dla utrzymania efektu i pięknego wyglądu ciała przez cały rok wskazane jest wykonywanie zabiegu raz na dwa tygodnie.

 

time-12-48Czas trwania zabiegu: 120 minut

banknotes-48Cena zabiegu: 250 PLN

rytual-soczysta-pokusa

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10441 #020613191828